Jetoj pa stomak dhe ushqehem me....historia rrënqethëse e dentistes që hoqi 40 kg

19 Maj, 12:43

Mjekja stomatologe Etlinda Muçaj Sulo në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” rrëfeu historinë e saj personale se si hoqi 90% të stomakut në moshën 34 vjeçare.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha