“Jo populli” zotëria këmbngul në idenë e tij:Çdo ditë të vritet nga një prokuror, doktor e politikan

30 Qershor, 09:48

Shumë i irrituar me situatën aktuale ishte një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se po e pëson populli i thjeshtë dhe përsëriti idenë e tij se që të bëhet Shqipëria çdo ditë duhet të vritet nga një avokat, prokuror, doktor e politikan.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha