Jo vetëm në Bashki, lushnjarja denoncon korrupsionin tek mjekët: S’të falin, kryehajdutër

9 Korrik, 09:46 | Përditesimi i fundit: 2021-07-09 10:02:32

Një zonjë nga Lushnja telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ajo tha se korrupsion në këtë qytet ka jo vetëm në Bashki por edhe tek mjekët. Zonja e irrituar denoncoi me emra korrupsionin tek mjekët e Lushnjes të cilët i quajti kryehajdut.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha