Kabineti “Rama 3” sipas zotërisë: Balla në vend të Ruçit,Ngjela tek drejtësia dhe i Brendshëm…

25 Gusht, 09:43

Një telefonues në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u “vesh” për pak si Edi Rama dhe bëri kabinetin e ri qeverisës. Ai tha se Ruçin e zëvendëson mjaft mirë Taulant Balla ndërsa Spartak Ngjela të bëhët ministër i Drejtësisë e Ulsi Manja i Brendshëm.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha