“Kam frikë se Rama e Meta do hanë sërish ngjala” shkodrani tregohet i sinqertë në emision

10 Tetor, 09:57

Një telefonues nga Shkodra që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv debatin Rama-Meta donte më shumë ta analizonte në rrafshin e posteve që ata mbajnë pra si një debat mes Presidentit dhe Kryeministrit. Por më pas i pyetur nga moderatori Andi Kapxhiu se e gjitha kjo mund të jetë edhe një “luftë” personale zotëria me sinqeritet tha: Kam shumë frikë se Rama e Meta do të hanë sërish ngjala dhe do bashkohen.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha