“Kam ngrenë plumba nga Berisha” demokrati zbulon tre politikanët që s’duhet të hyjnë në Kuvend

31 Korrik, 09:57

Një zotëri nga Shkodra që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv komentoi kërkesën e ambasadores Kim për Bashën që Berisha të mos jetë në Kuvend. Ai zbuloi një histori të vitit 2011-të dhe shqiptoi tre emrat deputetësh të zgjedhur që nuk duhet të futen në Kuvend.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha