'Kape! Bjeri këtij ...ky më ka preku familjen', pamjet e përplasjes dhe dhunës së ushtruar ndaj reperit 'BMT' nga njerëzit e Stresit

5 Korrik, 11:08

Janë publikuar pamjet të cilat tregojnë dhunën e  ushtruar nga njerëzit e Stresit ndaj ish-anëtarit të grupit TBA-së, Arben Simonit ose i njohur si BMT.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha