Kaq e ëmbël është ajo karrigia në parlament? Qytetari: Populli po vuan dhe do shpresë

9 Shkurt, 09:41

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues kishte një mesazh për ata që duan të kandidojnë për deputet. Me ironi ai pyeti se sa e ëmbël qënka ajo karrigia në parlament që duan të kandidojnë të gjithë dhe e mbylli duke thënë se populli po vuan dhe do shpresë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha