Kavajë/ Deti i 'egërsuar', shpëtohet nga mbytja një 50- vjeçar në Spille

24 Gusht 2019, 14:14 | Përditesimi i fundit: 2019-08-24 18:01:07

Kavajë, shpëtohet nga mbytja një 50- vjeçar në plazhin e Spillesë. 50- vjeçari ishte futur në det me dallgë dhe rrezikoi të mbytej.

Kategori të tjera