Kejdi Mehmetaj: Rama dhe banda e tij blenë votat më 25 prill, SPAK nuk ka nisur ende hetimet! Do dalin fakte të reja

4 Maj, 13:51

Nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj, vijon të hedhë akuza ndaj mazhorancës me pretendimin se janë manipuluar votat. Sipas saj Mehmetajt rasti i dëmshpërblimeve të tërmetit është flagrant, për të cilin siç u shpreh ajo, Prokuroria dhe SPAK ende nuk kanë folur.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha