Gatimi - Kek me arome vanilje dhe krem karrote me fara chia + rizoto me asparag Pj.1

18 Prill 2018, 09:40 | Përditesimi i fundit: 2018-04-18 11:18:46

Kek me arome vanilje dhe krem karrote me fara chia + rizoto me asparag, zonja Tefta dhe Chef Miklovan Zeqo sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV Pj.1

Programe të tjera

Shiko të gjitha