Këlyshi imiton në perfeksion gjelin

16 Gusht 2019, 12:52 | Përditesimi i fundit: 2019-08-16 12:58:19

UKRAINË- Një video është bërë virale në mediat e huaja ku shfaqet një qenush që imiton zërin e gjelit. Qenushi i bardhë i llojit labrador ndodhet në oborr dhe në atë moment këndon gjeli. Më pas qenushi ngren kokën dhe imiton gjelin. Po të mos shfaqej qenushi në video askush nuk do ta dallonte se ishte zëri i tij dhe jo i gjelit. Videoja është filmuar nga pronari i qenushit, siipas "Daily Mail".

Kategori të tjera