Keni probleme me policinë? Habit zotëria: Telefononi presidentin Meta se ua zgjidh ai

19 Mars, 11:33

Nëse dikush ka probleme me policinë të telefonojë presidentin Meta se ia zgjidh ai. Ky ishte mendimi i një telefonuesi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Kjo ishte më shumë një ironi që bëri qytetari nisur nga përplasja e kreut të shtetit në zyrat e FRD-së.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha