Kimistja Megina Laçka na tregon mënyrat se si të realizojmë maskat bio në kushtet e shtëpisë

6 Mars 2019, 09:44

Bio kimistja Megina Laçka na mësoi se si të realizojmë 2 maska me produkte natyrale, një për flokët dhe një për fytyrën. Këto dy maska mund të realizohen fare kehtë edhe në kushtet e shtëpisë dhe kanë efekte në përmirësimin e lekurës dhe flokëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha