“Kirurgët njësoj si gjyqtarët”, qytetari zbulon:Operacioni shkon nga 150 deri në 400 mijë

13 Shkurt, 09:43

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për një Vetting të mundshëm edhe në sistemin e shëndetësisë pas rasteve të zbuluara së fundmi. Një zotëri tha se në vetting duhet të kalojnë vetëm kirurgët jo i gjithë sistemi i shëndetësisë. Ai zbuloi edhe shifrat se sa shkon një operacion.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha