Kokteilet, çfarë të zgjedhim dhe të shijojmë këtë verë

29 Korrik 2019, 19:08

Është verë dhe të gjithë duam diçka për tu freskuar në këto temperatura të larta. Kokteilet madje mund të konsiderohen si shoqërueset më të mira për të kaluar kohën në plazh, por edhe në netët e gjata të verës. Me ndihmën e baristin Hatem Indrizllari “Rreze Dielli” ju sugjeron këto kokteile të këndshme për ti shijuar nën shoqërinë e miqve dhe njerëzve tuaj të zemrës.

Programe të tjera

Shiko të gjitha