Kombëtarja e supergolave, Jasir Asani 'çmend' tifozët dhe kalon në avantazh Shqipërinë

11 Shtator, 07:16

37' Shqipëri 1-0 Poloni. Jasir Asani kalon në avantazh Shqipërinë me një supergol.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha