Koncerti i madh në Tiranë, Balla përqafohet me Ramën!

28 Korrik, 21:31 | Përditesimi i fundit: 2022-07-28 21:54:55

Në koncertin e madh që po mbahet në Tiranë në kuadër të 100-vjetorit të marrëdhënieve SHBA-Shqipëri dhe çeljes së negociatave janë të pranishëm qindra qytetarë. Ndërkohë ka mbërritur edhe ambasadorja Yuri Kim së bashku me kryetaren e Kuvendit Lindita Nikolla, kryeministrin Edi Rama, ministret Elisa Spiropali e Olta Xhaçka. Një moment, kamera është fiksuar tek kryeministri Edi Rama që përqafon kreu e grupit parlamentar të PS, Taulant Ballën.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha