Konflikti vetëm në dukje? zotëria zbulon: Deputetët dashurojnë njëri-tjetrin, Rama e Basha puthen

30 Gusht, 09:38

Klima politike konfliktuale në Shqipëri sipas një zotërie është vetëm në dukje. Duke telefonuar në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai tha se deputetët e dashurojnë njëri-tjetrin pasi ligjet i bëjnë bashkë ndërsa Rama e Basha vetëm puthen mes tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha