Kreu i LDK-së, Abdixhiku kritikon ashpër Kurtin: Marrja me zgjedhjet e protestat në Shqipëri tregon papjekuri! Kosova në krizë ekonomike, ti je opozitë në fushatën e një shteti tjetër

12 Prill, 15:42

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka kritikuar ashpër kryeministrin Albin Kurti, për përfshirjen e tij në protesta dhe fushatën elektorale për zgjedhjet parlamentare më 25 prill në Shqipëri.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha