Kryemadhi fut 12 ballokume në furrë e nxjerr 6, ironia e Mero Bazes: E paskan çu 50% bakshishin

11 Mars, 22:11 | Përditesimi i fundit: 2021-03-11 22:13:54

Montimi i një video nga regjia e LSI-së duket se ka shkuar keq, sa si gjithnjë i janë kthyer ne bumerang, duke nxjerre ne pah me këtë rast dhe filozofinë qe përshkon tere LSI-ne.

Në pamjet e mëposhtme shfaqet Monika Kryemadhi e cila gatuan 12 ballokume, por kur i nxjerr nga furra ato janë… vetëm 6.Duke postuar pamjet, botuesi i gazetes “TemA” Mero Baze shkruan: Ja çdo të thotë të jesh me LSI. Fut 12 ballokume në furrë, e nxjerrë 6 prej saj. E paskan çu 50 për qind bakshishin.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha