Kryemadhi mungoi në takim, Soreca: Ishte e angazhuar me fushatën elektorale

19 Prill, 13:27

Ambasadori Luigi Soreca tha se ai është në kontakt të ngushtë edhe me kryetaret e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe se mungesa e saj këtu vjen si pasojë e angazhimit të saj në fushatën e elektorale

" Ne i kërkuam të kishim takim me të gjitha partitë, por fatkeqësisht kryemadhi që është udhëheqja dhe në krye të listës është duke bërë fushatë në pjesën tjetër të vendit, por jemi në raport të ngushtë, dëgjojmë shqetësimet e tyre, por le të mos lexojmë atë që nuk është", tha Soreca

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha