Kryemadhi pa maskë në takime, habit qytetari: Gruaja ime do e gjuante me shpullë po ta takonte

9 Nëntor, 10:09 | Përditesimi i fundit: 2020-11-09 10:18:05

Shumë i shqetësuar për takimet e kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi ishte një zotëri që telefonoi në “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai akuzoi se në këto takime nuk mbahen maska dhe kjo shton rrezikun e infektimeve madje shkoi edhe më larg kur tha: “ Po ta ketë përballë gruaja ime Monikën do e gjuaje me shpullë dhe do i thotë vëre maskën”.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha