Kryeministri Rama publikon projektin transformues të Sheshit të Flamurit në Vlorë

3 Janar, 08:51 | Përditesimi i fundit: 2021-01-03 08:59:35

Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon e projektit transformues të Sheshit të Flamurit në Vlorë. Sipas tij ky transformim do të jetë një realitet i ri mesdhetar.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:  

MIRËMËNGJES dhe me projektin transformues të Sheshit të Flamurit në Vlorë, një tjetër kontribut i arkitektit të mirënjohur belg, Xavier de Geyter, që nis të jetësohet së shpejti si pjesë e transformimit të Vlorës në një realitet të ri mesdhetar, ju uroj një të dielë të qetë

Kategori të tjera