Ku po shkojmë? Beratasi: Po na vriten fëmijët, gjyqtarët abuzues të mos gjejnë vrimë ku të futen

10 Korrik, 09:36

I irrituar ishte një telefonues nga Berati që u bë sot pjesë e “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai pyeti se ku po shkon kështu Shqipëria? Po na vriten fëmijët tha ai dhe gjyqtarët e prokurorët që japin vendime skandaloze të mos gjejnë vrimë ku të futen. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha