KUJDES PAMJE TË RËNDA! Momenti kur Rudolf Nikollaj me vrap qëllon me thikë një e nga një besimtarët në xhami

22 Prill, 17:14 | Përditesimi i fundit: 2021-04-22 22:16:55

Report Tv ka siguruar videon nga momenti i sulmit me xhami. Autori, Rudolf Nikollaj shihet teksa vrapon dhe një e nga një qëllon me thikë besimtarët në xhami.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha