Iku pa paguar në tabakino dhe u fsheh në shtëpinë e komshiut, kapet vetëm më të brendshme hajduti në Tiranë! Bëri rezistencë ndaj efektivëve

28 Qershor, 12:07 | Përditesimi i fundit: 2024-06-28 16:48:17

Ardit Vojdulla, 35-vjeç është arrestuar nga policia e Tiranës ka kundërshtuar me forcë dhe nuk i është bindur urdhrave të punonjësve të Policisë. 35-vjeçari kishte vjedhur një tabakino në Unazën e Re dhe ishte shpallur në kërkim edhe nga policia Rrugore