Legalizimi i kanabisit mjekësor, Ylli Merja në Report Tv: 80% e bizneseve të tilla në Maqedoni falimentuan! S’ka efekte pozitive

1 Korrik, 18:25

Legalizimi i kanabisit mjekësor sipas mjekut Ylli Merja ka vetëm efekte negative dhe sipas tij Shqipëria nuk mund t’i varte shpresat për rritje ekonomike nga legalizimi i kanabisit duke pasur një pasuri të tërë me resurse natyrore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha