Lezhë/ I dha hashash një të mituri dhe videon e postoi në 'Tik Tok', në pranga 31-vjeçari

12 Shtator, 21:16

Një 31-vjeçar është vënë në pranga e policisë në Lezhë, pasi i dha një të mituri hashash dhe videon e postoi në Tik Tok. Në pranga ka rënë Gëzim Avdi (Kalia).

Kategori të tjera

Shiko të gjitha