Lezhiani në hall të madh: Demokrat jam por s’di kë të votoj, të gjitha na mashtrojnë njësoj

5 Prill, 09:53

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv telefonoi një qytetar nga Lezha që tha se është në hall të madh pasi nuk di për kë të votoj më 25 prill. Zotëria sqaroi se është demokrat por thotë edhe që të gjithë janë të të njëjtit kalibër kur vjen puna për të mashtruar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha