Lidhi gomarin në makinë dhe e tërhoqi zvarrë, vihet nën hetim i riu

30 Prill, 23:18

Një 27-vjeçar nga fshati Gjinaj i Hasit me iniciale A.V është vënë nën hetim nga policia pasi ka keqtrajtuar një gomar duke e tërhequr zvarrë pas makinës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha