Liposuksioni, kirurgu estetik ngre alarmin: Kujdes! Ndërhyrjet e gabuara rrezikojnë jetën

17 Tetor 2019, 15:06

I ftuar në “Rreze Dielli”, kirurgu estetik Panajot Papa thotë se liposuksioni, është një ndërhyrje që nuk mund të bëhet te të gjithë pacientët që kërkojnë të heqin ind dhjamor nga trupi i tyre.Kjo ndërhyrje bëhet kur pacienti është i shëndetshëm, kur nuk përdor ilaçe dhe ajo që ka rëndësi, të jetë mbi 18 vjeç

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha