Makina bie në pellgun plot me ujë në Librazhd dhe zhytet komplet, familjarët thyejnë xhamin dhe shpëtojnë mrekullisht

13 Tetor, 10:50

Nje makinë ka rënë në pellgun me ujë në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas në vendin e quajtur Pishkash

2 antarë të një familje kanë shpëtuar pasi njëri nga keto ka thyer xhamin e makinës.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera