Makina e bërë copë copë nga përplasja/ Pamje të tjera nga aksidenti në Kavajë

15 Maj 2019, 09:01

Report Tv sjell pamje të tjera nga vendi i ngjarjes pas aksidentit mbrëmë në Kavajë ku makina tip 'Benz' e drejtuar nga Vilson Cara përplasi për vdekje një grua, ndërsa vajza është e plagosur në spital. Nga përplasja e makinës me tabelën e karburantit humbën jetën edhe dy të rinjtë, shoferi dhe pasagjeri, që kishin dalë për të festuar ditëlindjen e 24-vjeçarit Vilson Cara.

Kategori të tjera