Manastirliu takon mjekët e infektivit: Lufta me COVID nuk ka mbaruar! Brenda majit përfundon vaksinimi i grupeve më të riskuara dhe personave mbi 60 vjeç

16 Prill, 15:18 | Përditesimi i fundit: 2021-04-16 15:18:10

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka takuar ditën e sotme mjekët dhe infermierët e Shërbimit Infektiv në QSUT, Nga ku tha se lufta me COVID nuk ka mbaruar. Ndonëse u shpreh se ka një rënie të rasteve të reja të infeksionit dhe fataliteteve, Manastirliu kërkoi që të mos ulet vigjilenca.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha