Marok/ Dasma u ndërpre nga tërmeti, muzikantët ikin me vrap

11 Shtator, 13:00

Maroku prej dy ditësh tashmë po përballet me pasojat e tërmetit të fuqishëm i cili ishte 6.8 ballë, ku shkatërroi gjithçka dhe u mori jetën 2100 personave.

Së fundmi, një video po qarkullon në mediat sociale ku tërmeti ndërpreu këngëtarin teksa po këndonte në një dasmë, raporton BBC.

Muzikantët dhe këngëtari u larguan nga skena me vrap menjëherë sapo nisi tërmeti. Të tjerë dasmorë dëgjohen duke bërtitur.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha