Matura Shtetërore/ Karameta: Të riformatojmë sistemin, jo të ndëshkojmë mësuesit! Mehmeti: Kemi deformim të rezultatit për shkak të kopjimit

30 Qershor, 19:26

Matura Shtetërore, faza e cila shënon përfundimin e tre viteve të gjimnazit dhe është hapi i parë drejt universitetit, duhet të riformatohet. Të këtij mendimi janë ekspertët e arsimit Pëllumb Karameta si dhe Ndriçim Mehmeti, të cilët të ftuar në emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv për diskutuar për Maturën Shtetërore 2022, nxorrën në pah disa problematika

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha