Me dorë në zemër falenderon deputetët, reagimi i Bajram Begajt pasi u zgjodh president

4 Qershor, 19:18

Bajram Begaj u ngrit në këmbë dhe me dorë në zemër falënderoi deputetët në Kuvendin e Shqipërisë pasi u zgjodh presidenti i tetë i Shqipërisë me 78 vota pro.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha