Me kapele dhe 2 gishtat lart, Jamarbër Malltezi nuk përmbahet kur i vjen vjehrri në selinë blu: O Sali, o hero

18 Dhjetor 2021, 21:20

Me kapele dhe 2 gishtat lart, bashkëshorti i Argita Berishës, Jamarbër Malltezi, nuk është përmbajtur kur në selinë e PD-së ka mbërritur vjehrri i tij,  Sali Berisha.

Ai ka hipur mbi makinën  e Lulzim Bashës duke thirrur “O Sali, o hero, gjthë Shqipëria ty të do”.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha