Me maska e pinca prerëse, ‘skifteret‘ vjedhin biçikletat! ReportTv sjell video ekskluzive

11 Nëntor, 14:26

Tirana, Elbasani, Durrësi dhe Shkodra janë qytetet më të goditura nga vjedhja e biçikletave. Ndërsa numri i tyre shkon nga 20 deri në 50 në ditë duke sjellë lulzimin e një aktivitet kriminal me pasoja për qytetarët. Report Tv sjell video ekskluzive nga vjedhjet e ndodhura ku në pak sekonda me maskë Anti-COVID dhe pinca profesioanle, hajdutet marrin dyrrotakët edhe para kamerave të sigurisë.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera