Me pranga në duar! Momenti, kur Ilir Beqaj futet në Policinë e Tiranës! Report Tv siguron videon

4 Korrik, 09:41 | Përditesimi i fundit: 2024-07-04 11:58:58

Shqiptarja.com dhe Report Tv disponon videon e momentit kur Ilir Beqaj është shoqëruar me pranga në duar në policinë e Tiranës.

Ai është arrestuar paraditen e sotme. Video është siguruar nga gazetari Sokol Dema.

Urdhër arrestet janë firmosur nga prokurorja Elida Kaçkini që urdheroi pak muaj më parë edhe kontrollin e banesës së Beqajt. Ndërkohë masat e sigurisë jan firmosur dje nga gjyqtarja e GJKKO-së, Rudina Palloi.