'Me Qipron duam fitore', trajner Grima i kombëtares së femrave: Çdo rezultat pozitiv do të thotë shumë për ne

21 Nëntor 2020, 12:22

Kombëtarja e femrave ka shpallur sot listën me 21 futbollistet e grumbulluara për dy ndeshjet e fundit në kualifikueset e Europianit kundër Qipros dhe Portugalisë. Trajneri Amir Grima në prag të takimeve deklaron se sfida me Qipron duhet fituar, por edhe në Portugali nuk do të shkojnë pa pretendime.

Kategori të tjera