Merr fund MISTERI, qytetari zbulon se çfarë fshihej pas takimit me BËRRYLA Rama-Meta

19 Qershor, 11:06

Një përshëndetje me bërryla në kohë pandemie mes Edi Ramës dhe Ilir Metës është komentuar shumë kohët e fundit. Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues zbuloi edhe misterin se çfarë fshihej pas atij takimi në atë lloj forme. Zotëria i tha gazetarit Andi Kapxhiu se ai takim ishte një marrëveshje për të larguar Ardian Dvoranin nga sistemi i drejtësisë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha