‘Meshkujt shqiptarë nuk kanë stil’, influencuesi Italian kritik për modën në Shqipëri

10 Prill, 14:53

Në një intervistë për emisionin “ Rreze Dielli” në Report Tv, influencuesi i famshëm italianë Roberto de Rosa I pyetur në lidhje me modën dhe stilin në Shqipëri u shpreh më kritik ndaj stilit të meshkujve të cilët sipas tij duhet t’i kthehen klasikes në veshjet e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha