Messi kap ‘me stil’ të pasmet e bashkëshortes në club, videoja 'pushton' rrjetet sociale

8 Gusht 2019, 10:37

Kush është lojtari më i mirë për momentin në futboll? Pa dyshim një ndër emrat që do të thirret më fort do të jetë edhe Lionel Messi.

Ndryshe nga rivali i tij historik, CR7, numri "10" ka qenë shumë pak në faqet e revistave rozë, kjo sepse marrëdhënia me bashkëshorten e tij Antonella, ka nisur që kur kanë qenë të vegjël dhe sot kanë një familje të madhe.

Megjithatë, një video teksa çifti ishte është bashku në club ka bërë xhiron në rrjetet sociale....pse? Sepse aty shfaqet ylli argjentinas teksa prek me shumë stil të pasmet e tij në klub.

Kategori të tjera