Meta kryeministër e Berisha President? IRONIA e telefonuesit:Punojnë për Ramën, ja çfarë më KUJTOJNË

12 Shtator, 10:39

Një lajm të publikuar dy ditë më parë në disa media se më 26 prill Meta do bëhet kryeministër dhe Berisha president e komentoi një telefonues mëngjesin e sotëm në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria bëri edhe ironi duke thënë se me këtë skemë ata punojnë në favor të Edi Ramës dhe se duan të riciklojnë ata që kanë sjellë urrejtje. Qytetari zbuloi se çfarë i kujtojnë atij Berisha e Meta.

Programe të tjera

Shiko të gjitha