Meta përplaset me policinë, futet me forcë në ambientet e FRD: Dilni përjashtë ose do ju çoj në burg me duart e mia

12 Mars, 12:34

Policia e Tiranës ka rrethuar zyrën e FRD-së, pas njoftimit të bërë nga Bashkia e Tiranës se kjo godinë është e amortizuar dhe duhet që të lirohen ambientet.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha