“Meta të marrë këshilltar ushtarak Stresin”, shkodrani: Ai donte ta ndante me shpatë qeverinë

17 Dhjetor 2020, 09:54

Një qytetar nga Shkodra që u bë pjesë e emisionit “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv komentoi emërimin e Bledi Çuçit si Ministër i Brendshëm por kishte edhe një sugjerim për Presidentin Meta kur tha : I këshilloj që Meta të marrë si këshilltar ushtarak Stresin. Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha