Meta thërret Monën për datën e zgjedhjeve, IRONIA e qytetarit: O ZOT ku kemi përfunduar

4 Shtator, 09:58

Një zotëri nga rrethi i Kurbinit u bë pjesë mëngjesin e sotëm në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria kishte dëshirë të komentonte takimet e Presidentit Meta me partitë politike për datën e zgjedhjeve por e bëri këtë me një ironi therëse duke thënë: “Meta thërret Monën për datën e zgjedhjeve, O Zot ku kemi përfunduar. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha