Moderatorja humb kontrollin gjatë emisionit: Çuna po pushoni i q**sha robt! Operatorët i bëjnë gjëmën

22 Tetor 2019, 18:21

Një episod i shkëputur nga emisioni televiziv Fakt i transmetuar në TV Apolonia është bërë viral ditën e sotme për shkak të gjuhës joetike të përdorur nga moderatorja.

Në emisionin i cili po regjistrohej për t'u transmetuar më vonë, moderatorja Marsela Topi është shpërqendruar vazhdimisht nga operatorët, dhe kjo ka bërë që ajo të humbasë kontrollin duke iu drejtuar atyre me një fjalor banal në prezencë të të ftuarve.

Kategori të tjera